Volné pracovní pozice

Jsme české interiérové studio s 20 lety zkušeností v dodávkách dřevěných podlah a tvorbě kompleních interiérů se zaměřením na architekty a náročné klienty. Do svého týmu aktuálně hledáme posilu na pozici:

Technický pracovník pro přípravu / koordinaci realizace zakázek (HPP nebo DPČ/DPP)

Náplň práce: v závislosti na HPP nebo DPČ / DPP

1) Příprava materiálu na zakázky, vyskladnění materiálu

  • příprava materiálu na zakázky
  • evidence materiálu na zakázky
  • výdej - vyskladnění materiálu zákazníkům
  • příjem zboží na sklad
  • manipulace s VZV / jinou skladovou technikou
  • závoz zboží na zakázky / zákazníkům

2) Asistent technika zakázek

  • prohlídka zakázky před realizací
  • kontrola průběhu realizace
  • řešení vzniklých problémů
  • koordinace

3) Montáž podlah / truhlářských produktů

Požadujeme:

  • řidičský průkaz skupina B / zkouška VZV výhodou
  • ochotu učit se novým věcem
  • zodpovědnost a pracovní flexibilitu
  • komunikační dovednosti
  • praxe na obdobné pozici v obdobném oboru výhodou
  • praxe na pozici podlahář, truhlář, tesař také výhodou

K uvedeným náplním práce hledáme zaměstnance buď: na HPP nebo na DPČ / DPP

Nabízíme:

  • zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • reprezentativní a příjemné pracovní prostředí v lokalitě Praha 8
  • přátelský pracovní kolektiv
  • fixní mzdu a případné odměny v závislosti na pracovních výsledcích

Nástup: dohodou

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis na email p.heth@heth.cz a uveďte, o kterou z uvedených pozic (variantu HPP nebo DPČ/DPP) máte konkrétně zájem.

akce
10.5.2017
Prohlédněte si naši aktuálně dokončenou zakázku na realizaci kompletního redesignu interiéru a exteriéru rodinného domu.
26.6.2016
Naši už tak širokou nabídku dřevěných podlah jsme nyní rozšířili o nové vzorky a dekory. Jsou mimo jiné vhodné pro pokládku na podlahové topení.
3.6.2016
A už Vám neunikne žádná naše akční nabídka! Pravidelně přidáváme novinky a inspirující fotografie či videa z našich realizací interiérů.
1.6.2016
Aktuálně hledáme posilu na jednu pracovní pozici. Možná hledáme právě Vás!
1.1.2016
Nechte se inspirovat obsáhlou galerií fotek z našich realizací interiérů.
akce
3.7.2017
Bezkonkurenčně nízké ceny - skvělá příležitost pořídit kvalitní dřevěné podlahy za akční ceny od 530 Kč za m2.

Podlahy |Tisk Veterina Praha | Ubytování Živohošť - Hotel Františkovy lázne | Tisk letáku - Terasa Podlaha | Koupalište Praha Kobylisy|Grafické práce | SEO optimalizace www stránek | Výroba reklamy | Grafika a design www stránek | Eshop, Internetový obchod |